VI Maraton Beskidy

Posted: 28 listopada 2013 by Tadzik in Aktualności

Dwóch zawodników z Kamiennej Góry w VI Maratonie Beskidy, który razem z Biegiem WOPisty w Opawie zaliczany był do klasyfikacji dwuboju.

Maraton odbył się w sobotę w Radziechowach. Wystartowało ponad 260 zawodników. Na trasie mieli do pokonania m.in. podbieg na Skrzyczne oraz na Golgotę. Maratończykom nie sprzyjała pogoda. Na starcie stanęło m.in. 12 spartathlończyków, czyli uczestników biegu z Aten do Sparty – 246 km.

W klasyfikacji maratonu Arkadiusz Dybiec z czasem 4.24.04 zajął 131 miejsce (38 w grupie M40), a Arkadiusz Jaracz był 209, z czasem 5.02.34 (52 w M40).

VI Maraton Beskidy był w tym roku częścią dwuboju biegowego. Pierwsze zawody odbyły się w Opawie. W klasyfikacji dwuboju w grupie M40 A. Dybiec zajął 4, a A. Jaracz 5 miejsce.