Kamiennogórzanie na poważnie przygotowują się do naszego biegu

Wczoraj (17 stycznia) na wałbrzyskim Osiedlu Podzamcze rozegrano XV Jubileuszowy Memoriał Stanisława Kaczmarka w biegach. Imprezę wygrał Patryk Łazarski z Wałbrzycha. Siódmy w open był Artur Gawroński z Kamiennej Góry (3. w M-50). Natomiast pierwsze dwa miejsca w gronie 70-latków wywalczyli kamiennogórzanie Edward Kościak i Janusz Maczugowski (na zdjęciu dwaj pierwsi z lewej strony).

Przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrano Memoriał Stanisława Kaczmarka na dystansie 4,200 m, byłego prezesa spółdzielni Podzamcze. Pierwszy linię mety minął Patryk Łazarski. Siódmy finiszował Artur Gawroński.Maciej Karwacki był 6. w kategorii M-20 (22. w open), natomiast Andrzej Kubielewicz uplasował się na 6. pozycji w kategorii M-50. Robert Rutkowski zajął 9. lokatę w kategorii M-40 – wszyscy z Kamiennej Góry.
Jedno okrążenie do pokonania mieli zawodnicy kategorii M-70, Vipy, kobiety oraz młodzież do lat 18.
Doskonale spisali się Edward Kościak i Janusz Maczugowski, którzy nie mieli sobie równych w kategorii M-70, natomiast małżonka Roberta RutkowskiegoElżbieta (wszyscy z Kamiennej Góry) została sklasyfikowana na 4. pozycji w gronie 40-latek. W zawodach wzięła udział również Zenobia Kubielewicz (M-50), jednak nasza zawodniczka będzie się odwoływać, ponieważ z czasem poniżej 13 minut powinna stanąć na podium w swojej kategorii wiekowej. Rywalizację w M-20 wygrałą Agnieszka Detyna z Czarnego Boru. Najstarszym zawodnikiem imprezy był Czesław Marciak. Zawodnik z Bielawy ma 85 lat.

Źródło: rti24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s