Ruszyły zapisy

Rozpoczęły się już zapisy do biegu Zdobywca Góry Parkowej oraz Mistrzostw Kamiennej Góry w nordic walking. Zawodnicy nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu opłat startowych i innych. Zawody organizowane są w ramach projektu „Wschodnie Karkonosze i Brama Lubawska żyją kulturą i sportem przy dofinansowaniu ze środków z EWRT w ramach Interregu V A E Rebulika Czeska – Polska.<h2>Ruszyły zapisy do Biegu Zdobywca Góry Parkowej</h2> - img5

Zapisywać można się pod tym adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4629 Ilość miejsc jest ograniczona.

Zawody odbędą się 13 kwietnia bieżącego roku i wzorem poprzednich edycji, zawodnicy będą mieli do pokonania 11 km. Równolegle do głównego wydarzenia odbędzie się VII Bieg Mały Zdobywca Góry Parkowej oraz V Mistrzostwa Kamiennej Góry w nordic walking. Podobnie jak w roku ubiegłym zawodnicy nie będą ponosić opłaty startowej ani żadnych innych kosztów uczestnictwa.

 

Bieg „Zdobywca Góry Parkowej” jest połączeniem aktywności fizycznej i promocji Kamiennej Góry. Zawodnicy pokonują trasę wzdłuż obiektów związanych z historią miasta – przez edukacyjną ścieżkę historyczną oraz przez kamiennogórskie podziemia. Są to więc jedyne z niewielu w Polsce tego typu zawodów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s